Inschrijven en aankopen

Op deze pagina kun je je inschrijven om te sporten, voor workshops, voor stages, voor selecties, maar kun je ook tickets kopen voor de vele events die we organiseren.

Workshops, selecties & Groepen

Inschrijvingen &Bull; Wik Oostende
Gezonde voeding voor competitiesporters

Wil jij weten hoe je jouw prestaties kunt ondersteunen met de juiste voeding? Tijdens deze lezing krijg je praktische en wetenschappelijk onderbouwde tips over gezonde voeding voor competitiegymnasten, met speciale aandacht voor gymnasten die tot 15 uur per week trainen.

We starten met de basis van gezonde voeding en bekijken vervolgens de specifieke aandachtspunten voor gymnasten. Onderwerpen zoals de totale energiebehoefte, eten en drinken vóór, tijdens en na de training, en voedingskeuzes op wedstrijddagen komen uitgebreid aan bod.

Deze sessie is interessant voor gymnasten, ouders en trainers die op een toegankelijke manier meer willen leren over voeding, herstel en prestaties. Ontdek hoe de juiste voedingskeuzes kunnen bijdragen aan meer energie, een beter herstel en optimaal sportplezier. Iedereen van harte welkom!

18.10.2026

11.15 – 13.00 uur

Albert Milhzaal, Kaïrostraat 91

Inschrijvingen &Bull; Wik Oostende
Aanbod 2026-2027

Inschrijvingen &Bull; Wik Oostende

Inschrijvingen &Bull; Wik Oostende
Ouder-Peutergym

Ouder-peutergym is de start van het gymmen voor de allerkleinsten.

In het gezelschap van mama, papa, oma of opa ontdekken ze het plezier van bewegen.

Ze leren er lopen, klimmen, rollen, hangen, springen, glijden, dansen, werpen … alles wat een peuter nodig heeft om een vlotte beweger te worden.

We bieden reeksen van vijf lessen aan, elk 45 minuten lang, in de Albert Milhzaal.

Wil je samen met je peuter op een speelse manier bewegen? Schrijf je dan in voor onze Ouder-Peutergym! Deze lessen zijn bedoeld voor peuters van 1,5 tot 2,5 jaar die zelfstandig kunnen stappen.

Lessenreeks 1: vrijdag van 16.15 tot 17.00 uur. Op 2, 8, 23, 30 oktober en 13 november in de Albert Milhzaal (Kaïrostraat 91).

Lessenreeks 2: zondag van 11.00 tot 11.45 uur op 4, 11 en 25 oktober en 15 en 22 november in de Albert Milhzaal (Kaïrostraat 91).

We kijken ernaar uit om jou en je peuter te verwelkomen voor een leuke en interactieve reeks lessen vol beweging en plezier!

Events

Inschrijvingen &Bull; Wik Oostende
WIK Oostende verkoopt koekjes t.v.v. gymnaestrada 2027

Toon je peperkoeken hart en geef WIK Oostende een duwtje in de rug door één of meerdere van onderstaande koekskesdozen van Jules Destrooper te kopen. Heerlijk om cadeau te doen, of om gewoon lekker alleen van te smullen. Tot 19 oktober kan je hier koekjes bestellen. Begin november wordt al het lekkers geleverd. We houden jullie op de hoogte wanneer alles afgehaald kan word…

WIK, dat is gym & dans voor iedereen!

Inschrijvingen &Bull; Wik Oostende
Inschrijvingen &Bull; Wik Oostende

Peuters & kleuters

Inschrijvingen &Bull; Wik Oostende
1ste leerjaar
Inschrijvingen &Bull; Wik Oostende
2de leerjaar
Inschrijvingen &Bull; Wik Oostende
3de tot 6de leerjaar
Inschrijvingen &Bull; Wik Oostende
Middelbaar
Inschrijvingen &Bull; Wik Oostende
Volwassenen (17+)

WIK, dankzij onze sponsors